PERSONEEL

 

Bestuurspan

Theo Pellissier

Skoolhoof

theo.pellissier@stellies.com

 

Vakke: Fisiese Wetenskappe

Ander: Personeelontwikkeling, Toere

Ben Malan

Adjunkhoof

ben.malan@stellies.com

 

Vakke: Geografie, Geskiedenis, Sosiale Wetenskappe

Ander: Rugby, Krieket, Leierskap

Daleen Muller

Departementshoof: Gr.12 & Akademie

daleen.muller@stellies.com

 

Vakke: Fisiese Wetenskappe, Wiskunde

Ander: Vakhoof

 

Ian Mocke

Fasehoof (gr. 10 + 11)

ian.mocke@stellies.com

 

Vakke: Rekeningkunde, EBW

Aktiwiteite: Rugby; Krieket

Hanneke Zwamborn

Departementshoof: Kultuur

hanneke.zwamborn@stellies.com

Vakke: Musiek

Please reload

Yolanda van Zyl

Adjunkhoof: Skoolbestuur

yolanda.vanzyl@stellies.com

 

Vakke: Rekeningkunde, EBW

 

Niel Retief

Departementshoof: FBK

niel.retief@stellies.com

 

Vakke: Lewenswetenskappe, NW

Ander: Vakhoof; Hokkie

Andre Cruywagen

Fasehoof (gr. 8 + 9)

andre.cruywagen@stellies.com

 

Vakke: Lewensoriëntering, Geografie

Ander: Koshuishoof (Huis du Preez)

 

Please reload

Opvoeders

Annalie Barnard

Opvoeder

annalie.barnard@stellies.com

 

Vakke: Rekenaartoepassingstegnologie, Lewensoriëntering

Ander: Netbal, Funksies

 

Elaine Burger

Opvoeder, Leerderondersteuning

elaine.burger@stellies.com

 

Vakke: Afrikaans, Lewensoriëntering

Ander: OOV-skakelonderwyser, Gees en dirigente, Borge- en Funksiekoördineerder

 

Natalie de Villiers

Opvoeder

natalie.devilliers@stellies.com

 

Vakke: Wiskunde

 

Lourette Erasmus

Opvoeder

lourette.erasmus@stellies.com

Vakke: Afrikaans

Ander: Redenaars

Jeanette Joubert

Opvoeder

jeanette.joubert@stellies.com

 

Vakke: Lewenswetenskappe, Natuurwetenskappe,

Ander: Atletiek, Swem, Hokkie

Liezl Killian

Graadhoof: Graad 9

liezl.kilian@stellies.com

 

Vakke: Wiskunde, IGO

Ander: Noodhulphoof, Hokkie, Vakkeuses

Antoinette Kruger

Graadhoof: Graad 12

antoinette.kruger@stellies.com

 

Vakke: English HL (vakhoof), Mandaryns (hoof)

Ander: Gasvryheidstudie (Hulp),  Funksies

Michelle Lamprecht

Opvoeder

michelle.lamprecht@stellies.com

 

Vakke: Fisiese Wetenskappe, Natuurwetenskappe, Wiskunde

Ander: Atletiek, Hokkie, redenaars (hulp)

Lida Malherbe

Opvoeder

lida.malherbe@stellies.com

 

Vakke: Afrikaans, Engels

Ander: Netbal, Tennis, Debat (hulp)

Jan Mostert

Opvoeder

mossie.mostert@stellies.com

 

Vakke: Natuurwetenskappe, Tegnologie

Ander: Skaak

Petrus Uys

Graadhoof: Graad 10

petrus.uys@stellies.com

 

Vakke: Lewensoriëntering, Sosiale Wetenskappe, Wiskundige Geletterdheid

Ander: Rugby-organiseerder, Atletiekorganiseerder

Rezel van der Merwe

Graadhoof: Graad 8

rezel.vdmerwe@stellies.com

 

Vakke: Afrikaans Huistaal (Vakhoof)

Ander: Debat, Algemene kennis

Leopold van Velden

Opvoeder

leopold.vanvelden@stellies.com

 

Vakke: Geografie, Geskiedenis, Sosiale Wetenskappe

Ander: Krieket, Rugby, Koffiekringe

Marlon van Zyl

Opvoeder

marlon.vanzyl@stellies.com

 

Vakke: Ekonomie, EBW, LO

Ander: Rugby, Krieket, Amplified Youth Coach 

Please reload

Rinette Bruwer

Opvoeder

rinette.bruwer@stellies.com

 

Vakke: Rekeningkunde, Wiskunde (Vakhoof)

Ander: Hokkie, Opedag, Klerekomitee, Atletiek

Wayne Carpenter

Graadhoof: Graad 11

wayne.carpenter@stellies.com

 

Vakke: IGO

Ander: Hokkie (organiseerder en afrigter); Astrobestuurder

Riana du Plessis

Opvoeder

riana.duplessis@stellies.com

 

Vakke: EBW (graad 8 en 9)

Ander: Handboeke, Klerebank

Mari du Toit

Opvoeder

mari.dutoit@stellies.com

 

Vakke: English HL, Lewensoriëntering

Ander: Netbal, Koorbestuurder